Hiqni qafe dhimbjet në shpinë dhe këmbë

  • A.P /
  • 22 korrik 2021 - 19:45
Hiqni qafe dhimbjet në shpinë dhe këmbë

Keni dhimbje në shtyllën kurrizore, shpinë dhe në këmbë? Zakonisht shfaqen si pasojë e qëndrimit ulur apo lodhja e madhe fizike, por mos u brengosni, ekziston zgjidhja natyrale. Pas vetëm disa ditë konsumimi të këtij ilaçit, do të ndjeni ndryshimet pozitive, e për dy muaj shërim total. Provoni edhe ju këtë recetë natyrale.

Nëse dëshironi që t'i harroni dhimbjet në kurriz, shpinë, madje edhe në këmbë, çdo natë, para se të flini, për një periudhë kohore prej 1-2 muaj, duhet të hani: • 1 fik të thatë • 1 kajsi të thata • - 5 kumbulla të thata Këto fruta përmbajnë substanca që rigjenerojnë indet. Kështu, indet bëhen më të forta dhe më të qëndrueshëm. Këto fruta posedojnë substanca të caktuara dhe unike, e kur përzihen japin ilaç të hatashëm dhe shumë efikas. Mund ta përdorin si femrat po ashtu edhe meshkujt. 

(Kosova Sot Online)