Pas pushimit, Messi kthehet në Barcelonë

  • 26 korrik 2019 - 20:25
Pas pushimit, Messi kthehet në Barcelonë

Lionel Messi është kthyer në Barcelonë të premten para se të fillojë stërvitjet parasezonale të mërkurën e javës së ardhshme

Kapiteni i Blaugrans ka ateruar sot në aeroportin “El Prat” të Barcelonës me familjen e tij pas pushimeve në ishujt Karaibe.

Gjatë paraqitjes së tij në Kopa Amerika me Argjentinën, Messi nuk do të jetë në stërvitje deri më 31 korrik.

Edhe Luis Suarez është kthyer më herët nga pushimet verore dhe sot ka filluar të stërvitet në fushën stërvitore Joan Gamper në Barcelonë.


(Kosova Sot Online)