“Umtiti dhe Junior të gatshëm për lojë”

  • 18 tetor 2019 - 17:06
 “Umtiti dhe Junior të gatshëm për lojë”

Umtiti dhe Junior janë të gatshëm për lojë.

Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Barcelona ka bërë të ditur se qendërmbrojtësi Samuel Umtiti dhe mbrojtësi i majtë, Junior Firpo, janë gati për lojë.

Atyre i është dhënë drita e gjelbër nga stafi mjekësor i Barçës, një ditë para ndeshjes me Eibarin. 

(Kosova Sot Online)