Zidane i lë në stol Kroosin dhe Rodrygon, startojnë Lucas e Modric

  • 09 nëntor 2019 - 17:37
Zidane i lë në stol Kroosin dhe Rodrygon, startojnë Lucas e Modric

Zinedine Zidane nuk i ka në dispozicion Gareth Bale, Marco Asensio, James Rodriguez, Marcelo, Luka Jovic e Nacho, derisa Odriozola dhe Mariano janë lënë në shtëpi për arsye teknike.

Pas het-trikut në Champions League, Rodrygo Goes është lënë në stol për sfidën me Eibarin, ashtu si Toni Kroos.

Startojnë Vasquez dhe Mdric.

(Kosova Sot Online)