Verona e Rrahmanit e shokon Interin në “Giuseppe Meazza”

  • 09 nëntor 2019 - 18:35
Verona e Rrahmanit e shokon Interin në “Giuseppe Meazza”

Verona është duke e mposhtur 1-0 Interin në stadiumin “Giuseppe Meazza”

Ishte Valerio Verre ai që realizoi për 0-1 nga penalltia në minutën e 19-të.

Penalltia u shkaktuar nga kapiteni, Sami Handanovic, por nuk u shikua VAR-i dhe sigurisht se do të ngjallë debat.


(Kosova Sot Online)