Messi e kalon Argjentinën në epërsi, i shënon Brazilit

  • 15 nëntor 2019 - 18:21
Messi e kalon Argjentinën në epërsi, i shënon Brazilit

Argjentina po e mposhtë 1-0 Brazilin

Në miqësoren e luksit ka realizuar Lionel Messi, duke zhbllokuar rezultatin në minutën e 14-të.

Ai tentoi nga penalltia, e humbi atë, por e zuri topin më shpejtë se të gjithë dhe shënoi për 1-0.

(Kosova Sot Online)