Vojvoda në stol kundër Arsenalit, Mustafi e Xhaka në shtëpi

  • 12 dhjetor 2019 - 18:17
Vojvoda në stol kundër Arsenalit, Mustafi e Xhaka në shtëpi

Nga minuta e parë për Standard Liege nuk luan mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Mërgim Vojvoda, derisa edhe Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi nuk luajnë gjithashtu.

Ata madje nuk gjenden as në stol për Arsenalin.

Standard Liege duhet ta mposhtë patjetër Arsenalin dhe të shpresojë në humbje të mundshme të Eintracht Frankfurt për të kaluar fazën e Grupeve të Europa League.

(Kosova Sot Online)