Tottenham sot testin e dytë kundër Middlesbrough për FA Cup

  • 14 janar 2020 - 20:54
Tottenham sot testin e dytë kundër Middlesbrough për FA Cup

Skuadra e Jose Mourinhos sonte do të këtë punë me skuadrën nga Championshipi anglez ku do të kërkojë kualifikimin për në raundin tjetër të FA Cup.

Ndeshja e parë në mes të këtyre dy skuadrave ka përfunduar me 1-1.

Ndeshja e kthimit zhvillohet sot në Tottenham Stadium dhe për këtë Jose Mourinho ka zgjedhur formacion të fortë në tentim që ta dërgojë skuadrën londineze në rrethin e tjetër të kësaj gare. 

(Kosova Sot Online)