Coutinho në stol bashkë me Odriozolën

  • 25 janar 2020 - 17:42
Coutinho në stol bashkë me Odriozolën

Për vendasit, që synojnë ngrijën në renditjen e Bundesligës, pasi gjenden në pozitën e tretë me katër pikë prapa liderit, Leipzig – startojnë Perisic, Lewandowski e Muller në sulm, derisa janë lënë në stol Philippe Coutinho dhe ardhja e re, Alvaro Odriozola.

(Kosova Sot Online)