Vdes ish-trajneri i Real Madridit dhe Barcelonës

  • 06 prill 2020 - 21:36
Vdes ish-trajneri i Real Madridit dhe Barcelonës

Bota e futbollit sot i thotë lamtumirë Radomir Antic

Në moshën 71 vjeçare Radomir Antic ka ndërruar jetë sot, siç raportohet nga Atlético Madrid përmes një deklarate në faqen e saj të internetit, në ‘Twitter’.

Ai ka pas probleme shëndetësore që një kohë.

Antic ka qenë trajner i Realit një sezon, edhe i Barcelonës një sezon, derisa 5 vjet ka qenë i ulur në stolin e Atletico Madrid.

(Kosova Sot Online)