Mjekët i japin dritën e gjelbër Luis Suarezit

  • 06 qershor 2020 - 14:18
Mjekët i japin dritën e gjelbër Luis Suarezit

Lëndimi i takon tashmë të kaluarës.

Zyrtarisht, mjekët i kanë dhënë dritën e gjelbër Luis Suarezit për të zbritur në fushë.

Lajmin e ka konfirmuar Barcelona përmes një postimi në llogarinë zyrtare në ‘Twitter’.

Barça ka postuar dhe një video të punës së palodhshme të sulmuesit muajve të fundit, vetëm e vetëm që të jetë gati dhe të ndihmojë skuadrën.

(Kosova Sot Online)