Gjasula dhe Paderborni vetëm sa për sy e faqe kundër Mönchengladbach

  • E.K /
  • 20 qershor 2020 - 15:50
 Gjasula dhe Paderborni vetëm sa për sy e faqe kundër Mönchengladbach

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SC Paderborn 07 dhe Borussia Mönchengladbach.

Kjo ndeshje, e parafundit para përfundimit të Bundesligës, do të jetë vetëm sa për statistika për SC Paderborn 07, pasi tashmë zyrtarisht sezonin 2020/21 do të bëjë gara në Bundesliga 2,

(Kosova Sot Online)