Bashkëshortja e Chicharitos nostalgjike në Instagram për rrezet e diellit dhe detin!

  • 04 korrik 2020 - 14:27
 Bashkëshortja e Chicharitos nostalgjike në Instagram për rrezet e diellit dhe detin!

Sarah Kohan bashkëshortja e Chicharito Hernandez nuk fshihet në Instagram.

Bukuroshja seksi ka postuar një foto me rroba banjoje ku komenton se sa shumë i mungon deti.

Sarah po pret me padurim që situata nga COVID-19 të qetësohet disi për të filluar plazhin.

(Kosova Sot Online)