Treni i fundit për Rashicën dhe Werderin, ndeshje për ‘jetë a vdekje’

  • S.A /
  • 06 korrik 2020 - 19:50
Treni i fundit për Rashicën dhe Werderin, ndeshje për ‘jetë a vdekje’

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes FC Heidenheim 1846 dhe Werder Bremen.

Ky është treni i fundit për Milot Rashicën dhe Werder Bremenin, që të mbesin në Bundesligë, apo të bien në Bundesliga 2.

Sot mësohet gjithçka, derisa dihet se Rashica me shokë do ta kenë të vështirë, pasi barazuar në shtëpi 0-0 në takimin e parë, raporton.

(Kosova Sot Online )