Magjike, Neymar dhe Herrera i lënë të gjithë gojë hapur para ndeshjes n’Champions

  • E.K /
  • 09 gusht 2020 - 12:59
Magjike, Neymar dhe Herrera i lënë të gjithë gojë hapur para ndeshjes n’Champions

Neymar dhe Herrera janë gati për Champions League.

Paris Saint Germain tashmë ka arritur në Lisbonë dhe ka nisur përgatitjet për sfidën me Atalantën në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Atmosfera është fantastike në kampin e PSG-së dhe siç mund ta shikoni në video më poshtë Neymar Junior dhe Ander Herrera kanë dhuruar pak shou në stërvitje.

(Kosova Sot Online)