Roma me Pedron dhe Dzekon në sulm kundër Ajaxit

  • A.P /
  • 08 prill 2021 - 20:02
Roma me Pedron dhe Dzekon në sulm kundër Ajaxit

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Ajaxit dhe Romës.

Për Romën nga minuta e parë startojnë Pedro dhe Dzeko dhe pritet të jetë një ndeshje interesante.

(Kosova Sot Online)