Benzema kthehet dhe starton për Francën pas gjashtë vjetësh, formacion ëndrrash

  • A.P /
  • 02 qershor 2021 - 20:04
Benzema kthehet dhe starton për Francën pas gjashtë vjetësh, formacion ëndrrash

Nga minuta e parë për Francën, starton Karim Benzema, që u rikthye në Kombëtare pas gjashtë vjetësh.

Didier Dechamps ka startuar me 11-shen më të mirë, përjashtuar mungesën e N’Golo Kantes dhe synon të fitojë Kampionatin Evropian.

(Kosova Sot Online)