Feynoord vs Drita, Connah’s Quay vs FC Prishtina

  • A.P /
  • 29 korrik 2021 - 19:25
Feynoord vs Drita, Connah’s Quay vs FC Prishtina

Prishtina dhe Drita do të kërkojnë të kalojnë në rundin e tretë kualifikues të Europa Conference League, kur të përballen sot me Connah’s Quay dhe Feyenoordin, përkatësisht.

Derisa Prishtina është pothuajse me një këmbë në rrethin e tretë, pasi e mundi klubin uellsian 4:1 në ndeshjen e parë në Kosovë, Drita do të ketë shumë punë të vështirë, pavarësisht se e ndali me barazim pa gola gjigantin holandez në ndeshjen e parë në Prishtinë, 

(Kosova Sot Online)