Shorti i Superiores: Derbi dhe Teuta-Partizani, zbuloni duelet e para

  • S.A /
  • 30 July 2021 - 10:31
Shorti i Superiores: Derbi dhe Teuta-Partizani, zbuloni duelet e para

Superiorja rinis në shtator dhe ditën e sotme është hedhur shorti në ambientet e sallës së konferencave në stadiumin “Air Albania”.

Pas tërheqjes së goglave, është përcaktuar java e parë e kampionatit dhe kalendari i plotë.

Fillimisht ju sjellim duelet e javës së parë, ku spikat derbi Laçi-Vllaznia dhe sfida Teuta-Partizani.

JAVA 1
Tirana-Skënderbeu
Egnatia-Kukësi
Kastrioti-Dinamo
Laçi-Vllaznia
Teuta-Partizani

(Kosova Sot Online )