Edhe Juventusi interesohet për Zhegrovën

  • A.P /
  • 17 April 2024 - 19:08
Edhe Juventusi interesohet për Zhegrovën

Edon Zhegrova është në radarin e skuadrës së madhe italiane, Juventus.

Kështu raporton mediumi i madh Gazzetta dello Sport sot.

“Artisti i driblimit”, kështu e quan kjo gazetë yllin kosovar.

Zhegrova është duke kaluar sezon spektakolar dhe ka ngjallur interesimin e shumë klubeve të mëdha.

Së fundmi, Zhegrova u shpall lojtari i muajit në Ligue 1 të Francës


(Kosova Sot Online)