Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia

  • A.P /
  • 21 May 2024 - 22:30
Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia

Kampionati Evropian është shumë afër fillimit. Në këtë garë do të marr pjesë edhe Cristiano Ronaldo me Kombëtaren e Portugalisë.

Ronaldo do të marr pjesë në këtë garë për të gjashtën herë rekord pasi është përfshirë në skuadrën e Roberto Martinez.

39-vjeçari në mediat sociale shprehi krenarinë e tij pasi është gati të përfaqësojë Portugalinë.

“Krenar që jam kthyer për të përfaqësuar Portugalinë në Euro. Le të shkojmë me të!”.

Portugalia është vendosur në grupin F së bashku me Turqinë, Cekinë dhe Gjeorgjinë.

(Kosova Sot Online)