Barcelona arrin marrëveshje me trajnerin e njohur

  • A.P /
  • 24 May 2024 - 15:31
Barcelona arrin marrëveshje me trajnerin e njohur

Barcelona ka arritur marrëveshje me trajnerin Hansi Flick.

Ishte eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano që e dha “here we go” e famshme për këtë marrëveshje.

Kontrata është kompletuar dhe tani aprovuar nga agjenti i tij, Pini Zahavi.

Flick ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me Barcelonën.

Hansi Flick do t’i sjellë dy asistentë gjermanë si pjesë e stafit të tij.

(Kosova Sot Online)