Greta dhe Eni nisin rrugën drejt një suksesi të ri, këtë herë si biznesmene (Foto) - VIP - Kosova Sot
Greta dhe Eni nisin rrugën drejt një suksesi të ri, këtë herë si biznesmene (Foto)

Greta dhe Eni nisin rrugën drejt një suksesi të ri, këtë herë si biznesmene (Foto)

Nëse kur i keni parë në skena festivalesh apo videoklipe keni menduar “ta kisha unë veshjen e saj”, tani ato vetë ua bëjnë të mundur. Flasim për motrat e famshme shqiptare, Greta dhe Eni Koçi. Me shumë ndjekës e fansa prej vitesh, ato kanë tanimë vendin e tyre të padiskutueshem në tregun muzikor. Por dy zonjushat bukuroshe synojnë tashmë edhe një tjetër treg, atë të veshjeve. Nëse nuk e keni marrë vesh akoma, Greta dhe Eni kanë hapur një biznes të ri, një dyqan rrobash e këpucësh që quhet “Glam by Eni&Greta”. Aty vajzat e reja mund të marrin me qira fustanet që vetë motrat i reklamojnë në rrjetet sociale, përmes fotove të shumta profesionale. Se si po ecën kjo sipërmarrje e re duhet t’i pyesim, po shihet se ne rrjet reklama është e madhe.

 

 
 
(Kosova Sot)

23 orë e 8 minuta më parë
11/12/18