Gruaja e ministrit ta heqë trurin, kujdes pamjet +18 - VIP - Kosova Sot
Gruaja e ministrit ta heqë trurin, kujdes pamjet  +18

Gruaja e ministrit ta heqë trurin, kujdes pamjet +18

Milena Santos është gruaja e ministrit të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira.

Ajo ka qenë një “Miss BumBum” dhe kjo mund të kuptohet nga fotot e saj.

Santos është ndër femrat më seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gjë.

Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale duke treguar “asetet” e saj.

Ajo ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet “hot” të saj.

Për më tepër shihni fotot e saj.

 (Kosova Sot)

23 orë e 28 minuta më parë
10/12/18