Ku na mbeti Eliza Hoxha? - VIP - Kosova Sot
Ku na mbeti Eliza Hoxha?

Ku na mbeti Eliza Hoxha?

Këngëtarja e njohur shqiptare Eliza Hoxha dikur shumë aktive në skenën e muzikës, viteve të fundit është tërhequr nga skena dhe i është përkushtuar më shumë profesionit të saj Artitekturës, ku dhe është ligjëruese në Universitetin e Prishtinës, shkruan Gazeta "Kosova Sot Online".
Nëse në muzikë ka zgjedhur të pushojë, në rrjetet sociale këngëtarja është mjaft aktive, saqë në foton e fundit "duket se po mendon ta lansojë një këngë të re" ...
Se a do t'i suprizoj fansaj e saj për festat e fundvitit, kjo mbetet të shihet?
Por një gjë është e sigurt, një këngëtare si Eliza Hoxha, i duhet skenës së muzikës shqiptare.

Image

 

(Kosova Sot)

6 orë e 8 minuta më parë
16/12/18