Larg Tianit të vogël, Tuna dhe Patrisi shfaqen në momente intime - VIP - Kosova Sot
Larg Tianit të vogël, Tuna dhe Patrisi shfaqen në momente intime

Larg Tianit të vogël, Tuna dhe Patrisi shfaqen në momente intime

Për një natë të vetme duket se mami Tuna dhe babi Patrisi kanë dalë të argëtohen si çift, duke lënë në shtëpi Tianin e vogël.

Çifti i njohur që prej momentin që janë bërë prindër duken shumë të dhënë pas djalit të tyre, aq sa Tunën nuk e kemi parë më nëpër koncerte, por është bërë një mami me kohë të plotë.

Mbrëmjen e kaluar, Tuna së bashku me Patrisin kanë qenë në një festë dhe kanë publikuar një foto romantike së bashku.Image

 

 

(Kosova Sot)

23 orë e 22 minuta më parë
16/12/18