Deklarata e fortë e Rita Orës : Mos harroni origjinën time, unë jam me refugjatët - VIP - Kosova Sot
Deklarata e fortë e Rita Orës : Mos harroni origjinën time, unë jam me refugjatët

Deklarata e fortë e Rita Orës : Mos harroni origjinën time, unë jam me refugjatët

Rreth një muaj më parë Rita Ora zbuloi përmes rrjeteve sociale, se përveçse është e nominuar në ceremoninë e “MTV European Music Awards” në 12 nëntor në “Wembley Arena”, do të jetë edhe prezantuesja e këtij spektakli të rëndësishëm muzikor, cili është jep disa çmime prestigjoze europiane

Këngëtarja mezi po e pret këtë eksperiencë të cilësuar si argëtuese dhe pikërisht për të ka folur në “Corriere Della Sera”. “Pjesëmarrja ime në këtë event është një moment historik që nuk vjen dy herë në jetë sepse mos harroni origjinën time, unë jam me refugjatët”, është shprehur ajo.

 (Kosova Sot)

5 orë e 22 minuta më parë
17/12/18