Kush tha që Tuna dhe Nora nuk shkojnë mirë, shikoni ç’bëhet brenda dhomës së Tianit - VIP - Kosova Sot
Kush tha që Tuna dhe Nora nuk shkojnë mirë, shikoni ç’bëhet brenda dhomës së Tianit

Kush tha që Tuna dhe Nora nuk shkojnë mirë, shikoni ç’bëhet brenda dhomës së Tianit

Roberti Berisha është xhaxhait i vogëlushit bukurosh Tian, djalit të Tunës dhe Patrisit dhe si çdo xhaxhi ai shpesh e viziton nipin e tij dhe familjen . Edhe pse në media shpeshherë ka pasur diskutime për raportin mes dy kunatave Tunës dhe Norës, duket se dy vëllezërit kanë marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Mesa duket në vizitën e fundit në shtëpinë e vëllait të tij Roberti e ka shkrepur një foto të Tianit kur ai ka qenë në krevatin e tij dhe në kokë mban një kapele mjaft të lezetshme.

Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 0 minuta më parë
12/12/18