Fifi i kushtoi këngën por habit me deklaratën për të: Ai ka vdekur… - VIP - Kosova Sot
Fifi i kushtoi këngën por habit me deklaratën për të: Ai ka vdekur…

Fifi i kushtoi këngën por habit me deklaratën për të: Ai ka vdekur…

Ajo ka krijuar një nga baladat më të bukura dhe të ndjera të Kënga Magjike. Kënga “Zhurmë” e Fifit numëron më shumë se dy milion klikime edhe në You Tube.

Por balada e saj u komentua edhe si një projekt personal, që Fifi ia kishte kushtuar ish partnerit të saj dhe përgjigjen e ka dhënë vet këngëtarja.

E pyetur nga “Who” në backstage-in e Kënga Magjike se çfarë bëhej me djalin që i kishte kushtuar këngën, Fifi ka thënë: “Se di… ka vdekur. Domenthënë ka vdekur për mua”.

(Kosova Sot)

1 orë e 24 minuta më parë
20/11/18