Nuk duron më, Adelina Tahiri martohet zyrtarisht (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Nuk duron më, Adelina Tahiri martohet zyrtarisht (FOTO)

Nuk duron më, Adelina Tahiri martohet zyrtarisht (FOTO)

Nuk ka shumë ditë që u fejua.

E ndërsa sot, këngëtarja Adelina Tahiri është martuar, duke e kurorëzuar dashurinë me këtë hap të rëndësishëm në jetën e saj.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shihet teksa nënshkruante procesin e kurorëzimit.

“Jam zyrtarisht e martuar” është shkrimi i lënë fotos në të cilën këngëtarja shihet shumë e lumtur dhe duke qeshur.

E veshur me një fustan të kuq elegant, Adelina dukej tejet bukur.

Image

 

(Kosova Sot)

10 orë e 30 minuta më parë
16/12/18