LEHTË T'I FITOSH KRAHËT, MË VËSHTIRË T'I MBASH (Foto) - VIP - Kosova Sot
LEHTË T

LEHTË T'I FITOSH KRAHËT, MË VËSHTIRË T'I MBASH (Foto)

Alessandra Ambrosio djersitet fort për një trup si ky që e ka S upermodelja Alessandra Ambrosio natyrisht se i mban krahët prej një engjëllushe për brendin "Victoria's Secret", por kjo nuk do të thotë se ajo heq dorë nga rutina e saj e ushtrimeve dhe punës. Bukuroshja nga Brazili është një nga shumë yje që djersitet te "Burn 60 Studios in Los Angeles". E përshkruar si "studio e ushtrimeve me performanca të larta", klientët mund të shkrijnë deri në 900 kalori gjatë një ushtrimit prej 45-60 minuta, ku përfshihen ushtrime për të gjitha pjesët e trupit, fuqia, qëndrueshmëria dhe forca. Secila lëvizje ndjek të rrahurat e zemrës, duke vrapuar në shirit. "Ky është një ushtrim për të gjitha nivelet e fitnesit që kombinon shpirtin e ushtrimit në grup me vëmendjen e personalizuar të trajnerit ekspert".

Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 49 minuta më parë
22/01/19