Big Mama hyn si modele në vitin 2018 (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Big Mama hyn si modele në vitin 2018 (FOTO)

Big Mama hyn si modele në vitin 2018 (FOTO)

Ndër këngëtaret më të komentuara të viti 2017, padyshim mbetet këngëtarja Big Mama, e cila pas transformimit që pësoi, arriti të ketë linja perfekte, dhe të komentohet aq shumë, saqë "nami" i saj arriti deri në Turqi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".
Në profilin e saj në Instagram, ajo ka postuar një fotografi, e cila e sjell Bigun, me një imazh të ri, dhe lirshëm mund të themi vitin 2018, Besiana Kasemi do t'a pret me linja të modeles, që shumë kolege të saja po ja kanë zili.

Image

 

(Kosova Sot)

9 orë e 28 minuta më parë
14/12/18