Nuk mundet, por as që do të ndalet (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Nuk mundet, por as që do të ndalet (FOTO)

Nuk mundet, por as që do të ndalet (FOTO)

Ajo ka linja që askush nuk do të kishte pasur frikë për t'i treguar. Kështu, Kim Kardashian, 37 vjeçe, ka shpërndarë një foto ku thekson linjat e saj të hatashme, derisa kishte veshur një palë kostume të zeza shumë të holla, në foton që e kishte shpërndarë në "Instagram". Dukjen e saj ajo e kishte përfunduar me një palë taka të larta derisa flokun e saj të artë e kishte lënë të lirë dhe të lëshuar në kraharor. Bukuroshja u duk shumë e bukur, derisa kohëve të fundit ajo ishte kritikuar mjaft për mënyrën e paraqitjes së saj, por se ajo ka gjithë përkrahjen e familjes, por edhe të miqve.

Image

 

(Kosova Sot)

19 orë e 39 minuta më parë
16/01/19