Kur modestia tregon hijeshinë (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Kur modestia tregon hijeshinë (FOTO)

Kur modestia tregon hijeshinë (FOTO)

Alessandara Ambrosio shfaq figurën vitale në xhinse të grisura

Përfundimisht, ajo kishte pak kohë të lirë, pasi kishte të varur krahët prej një Engjëllushes. Dhe, modelja që së fundmi është pensionuar nga brendi "Victoria's Secret", bukuroshja Alessandra Ambrosio, 36 vjeçe, ishte parë derisa kishte takuar një mike te "Brentwood Country Mart", në Los Anxhelos. Ylli ishte veshur me një bluzë karamele të lëshuar dhe një palë xhinse të grisura me ngjyrë të kaltër. Dukjen e saj e kishte erëzuar me një qafore dhe një palë syze dielli si mace, derisa kishte edhe një çantë në kraharor. Veshjen e saj Alessandra e kishte kompletuar me një palë këpucë të rrafshëta. Bukuroshja 36 vjeçe është e fejuar me Jamie Mazur dhe kanë dy fëmijë bashkë, Noah dhe Anja Louise.

Image

 

(Kosova Sot)

10 orë e 10 minuta më parë
18/01/19