Enca i kthehet keq Rosela Gjylbegut: Sot e mora vesh që je gjallë akoma (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Enca i kthehet keq Rosela Gjylbegut: Sot e mora vesh që je gjallë akoma (FOTO)

Enca i kthehet keq Rosela Gjylbegut: Sot e mora vesh që je gjallë akoma (FOTO)

Këngëtarja e njohur Enca, e cila gjithmonë tërheq vëmendje me pamjen e saj fizike dhe me fotot provokuese këtë herë ngre pikëpyetje të mëdha me një postim në “Snapchat”. Para pak minutash ajo ka postuar një foto ku shkruan: “Mua nuk më duhen dashnor për të mbërritur këtu ku jam”.

Pasi e beri publikun disi konfuz ajo e tregoi hapur personin të cilit ia drejton këto fjalë. Reagimi i ashpër i Encës lidhet me deklaratën e bërë në emisionin “Shiko kush luan”, nga Rosela Gjylbegu. Gjatë emisionit ajo u shpreh se këngëtarja me të cilën nuk do të bënte ndonjëherë bashkëpunim është Enca.

Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

8 minuta më parë
20/01/19