Anxhela Peristeri zbulon sekretin e këngëtarit: Ti nuk je beqar… (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Anxhela Peristeri zbulon sekretin e këngëtarit: Ti nuk je beqar… (FOTO)

Anxhela Peristeri zbulon sekretin e këngëtarit: Ti nuk je beqar… (FOTO)

Puntata e radhës në “Shiko kush luan” ka mbledhur bashkë shumë këngëtarë të njohur. Midis tyre Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku. Gjatë njërës prej lojërave ku protagoniste ka qenë Anxhela, Mateus zgjodhi të ndërhyjë duke i kërkuar ta zgjidhte si partner, por Anxhela zbuloi sekretin.  “Ti nuk je beqar” – iu kthye ajo. Përveç të qeshurave nuk pati asnjë reagim nga Mateus.

Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 6 minuta më parë
22/01/19