- VIP - Kosova Sot
Futbollisti i njohur, shpreh dashurinë për aktoren e njohur turke (FOTO)

Futbollisti i njohur, shpreh dashurinë për aktoren e njohur turke (FOTO)

Mesut Ozil, futbollisti i njohur i kombëtares së Gjermanisë dhe lojtar i Arsenalit, prej kohësh është bërë pjesë e mediave për lidhjen me aktoren e njohur dhe të talentuar turke Amine Gulse.

Një dedikim shumë i bukur për të dashurën e zemrës i është bashkangjitur fotos së që ka publikuar futbollisti. “Arsyeja e lumturisë je ti” – ka shkruar ai. Të njëjtën foto ka hedhur edhe Amine me të njëjtin dedikim. Dashuria mes të rinjve duket se vetëm po rritet çdo ditë.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 18 minuta më parë
23/02/19