"Ngjyroset" Rita (FOTO) - VIP - Kosova Sot
"Ngjyroset" Rita (FOTO)

"Ngjyroset" Rita (FOTO)

Ajo ka një dashuri në rritjen për artin trupor, që është treguar gjatë formave me tatuazhe të këngëtares së bukur në trupin e bukur. Dhe, kështu, Rita Ora koleksionit të saj të tatuazheve i ka shtuar dy pjesë për figurën e saj senzacionale. Krijuar nga Mr. K te studiot e tatuazheve "Bang Bang" në Nju-Jork, këngëtarja e hitit "For You", ka përfshirë disa linja modeste në kërcen e veshit dhe një pjesë të zogut në kafaz, të cilën ylli e ka ndërlidhur për mrekulli me 'gjetjen e dashurisë së vërtetë'. Pasi veprën e kishte hedhur në llogarinë e saj në 'Instagram", Rita për një kohë të shkurtë ka marrë hiq më pak se 160,000 pëlqime, më saktësisht për katër orë. 

Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 41 minuta më parë
22/11/18