- VIP - Kosova Sot
Babi i Beyonce bën deklaratë raciste për të bijën dhe koleget e saj (FOTO)

Babi i Beyonce bën deklaratë raciste për të bijën dhe koleget e saj (FOTO)

Babi i Beyonce, Mathew Knowles ka folur së fundmi për racizmin. Duket e çuditshme, por ai ka thënë: “Beyonce nuk do të ishte kaq e famshme nëse do kishte ngjyrë fytyre më të erret”.

Duket raciste, por ky është mendimi i vërtet i tij. “Më të famshmet janë vajzat me ngjyrë fytyre më të hapur” – ka shtuar 66 -vjeçari.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 52 minuta më parë
23/02/19