Mbani qetësinë! Françeska Jaçe shumë seksi dhe provokuese (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Mbani qetësinë! Françeska Jaçe shumë seksi dhe provokuese (FOTO)

Mbani qetësinë! Françeska Jaçe shumë seksi dhe provokuese (FOTO)

Sërish vëmendja te ish-banorja e “Big Brother”-it. Bëhet fjalë për Françeska Jaçen, e cila është një nga femrat më seksi shqiptare.

Ajo është kthyer me postimet e saj në rrjetet sociale, që do ju bëjnë që të humbni qetësinë.Jaçe ka postuar në “Instagram” foto ku shfaqet e veshur me bikini të kuqe dhe e zhytur në një pishinë dimërore. Sigurisht që ajo duket mjaft sensuale dhe postimet e saj provokuese të njëpasnjëshme nuk mbeten jashtë vëmendjes.Pavarësisht se ka kaluar shumë kohë që kur ajo ishte pjesë e “Big Brother”-it, Françeska vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes.Edhe pse ka kaluar shumë kohë nga Big Brotheri ku ajo morri pjese, Françeska vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

13 orë e 29 minuta më parë
20/01/19