- VIP - Kosova Sot
Ja si i ‘fryu’ gjokset Elvana Gjata! (FOTO)

Ja si i ‘fryu’ gjokset Elvana Gjata! (FOTO)

E njohur për karizmen e saj dhe zërin karakteristik, këngëtarja Elvana Gjata, në profilin e saj në Instagram ka publikuar së fundmi disa fotografi nga festa e ditlindjes së saj, e cila ishte private dhe me vetëm 100 të ftuar, shkruan "Kosova Sot Online".

Image

Por ajo që bie në sy, është ndryshimi drastik i gjoksit të saj, për t'ua dëshmuar këtë fakt, shikoni fotografinë më poshtë, dhe vërtetoni edhe vetë dallimin se si ishin dikur dhe çfarë ndryshimi kanë pësuar sot, transmeton "Kosova Sot Online".

Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 30 minuta më parë
19/02/19