Melanie Trump shkëlqen me bomberin blu në party-n e “Superbowl” (Foto) - VIP - Kosova Sot
Melanie Trump shkëlqen me bomberin blu në party-n e “Superbowl” (Foto)

Melanie Trump shkëlqen me bomberin blu në party-n e “Superbowl” (Foto)

Zonja e parë e Amerikës Melania Trump së bashku me presidentin Trump kanë qenë të pranishëm në një party të organizuar për “Superbowl”.

Melania ka shkëlqyer me një veshje sa sportive aq edhe moderne.  Ajo kishte zgjedhur një palë pantallona të bardha(Jbrand jeans), një bomber ngjyrë blu me të kuqe dhe të bardhë (Amiri) dhe një palë këpucë Louboutin.

Ndërkohë xhinset e bardha i nxirnin edhe më tepër në pah format e saj perfekte.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 57 minuta më parë
18/01/19