Moderatorja bukuroshe nuk njihet në këtë foto, e gjeni kush është? - VIP - Kosova Sot
Moderatorja bukuroshe nuk njihet në këtë foto, e gjeni kush është?

Moderatorja bukuroshe nuk njihet në këtë foto, e gjeni kush është?

Moderatorja simpatike dhe e dashur për publikun shqiptar, Marina Vjollca ka befasuar me një postim që ka bërë në rrjetin social “Instagram”.Duke përdorur një opsion të “Snapchat”-it, ajo ka realizuar një foto me model flokësh ndryshe dhe me një kordele.

E me postimin e saj Marina ka pyetur fansat nëse e gjejnë dot se kush është personazhi në foto.

Moderatorja duket shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim gjithmonë. Pasi mbylli me sukses emisionin e parë “C’est la vie” në Klan, Marina është duke pushuar dhe nuk dihet nëse rikthimi i saj në ekran do të jetë i afërt.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 22 minuta më parë
18/01/19