- VIP - Kosova Sot
Veshja prej çokollate (FOTO)

Veshja prej çokollate (FOTO)

Emily Ratajkowski thekson pak nga gjoksi dhe të pasmet

Famën e arriti në vitin 2013, pasi kishte dalë pa sytjena në një video të rrezikshme për Robin Thicke, me titull "Blurred Lines". Dhe kështu, Emily Ratajkowski ka vazhduar me paraqitjet e saj që bëjnë për ta kthyer kokën kah ajo, kur kishte shfaqur disa foto të bukura, duke pozuar për linjën e saj "Inamorata Swim". Në disa foto të shpërndara në llogarinë e saj në "Instagram", modelja 26 vjeçe dhe zëdhënësja për "DKNY" kishte ngritur temperaturat në një kostum njëpjesësh ngjyrë kafeje, si çokollatë, ku kishte theksuar të pasmet e saj dhe pak nga gjoksi i saj. Ajo kishte theksuar çehren me një paletë grimi derisa një palë vathë të mëdhenj kishin erëzuar dukjen.

Image

 

(Kosova Sot)

12 orë e 59 minuta më parë
21/02/19