Gjatë u ka shkuar - VIP - Kosova Sot
Gjatë u ka shkuar

Gjatë u ka shkuar

Kylie Jenner dhe Travis Scott nuk jetojnë më bashkë. Ky është pohimi i bërë nga revista "People" në lidhje me çiftin që kanë mirëpritur vajzën e tyre Stormi.

Në vend të kësaj, ylli nga "Keeping Up With The Kardashians", 20 vjeçe, qëndron në dhomën e saj në "Hidden Hills", Kaliforni, derisa i dashuri i saj, reperi i lindur në Teksas, 25 vjeç, besohet se jeton në rezidencën e tij rreth 45 minuta më larg.

Kylie dhe Travis zyrtarisht nuk janë më bashkë. Ai ka vendin e tij. 'Ata janë prindër dhe gjërat po shkojnë mirë dhe nuk kanë asnjë presion për t'u fejuar. Ata po kënaqen me familjen e tyre të vogël. Nuk e kanë për ngutë'. 

(Kosova Sot)

 

16 orë e 7 minuta më parë
20/01/19