- VIP - Kosova Sot
PËR PAK U BO HORË

PËR PAK U BO HORË

 Heidi Klum ekspozon këmbët, për pak tregon edhe diçka tjetër Për të nuk është ndonjë befasi kur e shohim të ketë ekspozuar pak nga lëkura e saj e artë. Dhe kështu, edhe kësaj radhe nuk ishte më ndryshe për bukuroshen Heidi Klum, e cila si një eksperte kishte shmangur një dështim në gardërobën e saj derisa ishte larguar nga ngjarja "amfAR Gala" që ishte mbajtur në qytetin e Nju Jorkut te "Cipriani Wall Street".

Supermodelja 44 vjeçe u duk si një profesioniste e vërtetë që me delikate së kishte mbrojtur modestinë e saj në fustanin me ngjyrë të kaltër me një ndarje të thellë deri te ijët. Ajo kishte pozuar si një uragan i vërtetë derisa fustanin e kishte dekoruar me shumë kristale të kaltra dhe të argjendtë.

(Kosova Sot)

34 minuta më parë
18/02/19