Shfaqet djali i Tunës dhe Patrisit, ja sa shumë është rritur! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Shfaqet djali i Tunës dhe Patrisit, ja sa shumë është rritur! (Foto)

Shfaqet djali i Tunës dhe Patrisit, ja sa shumë është rritur! (Foto)

Tuna nuk ka sjellur ndonjë këngë të re së fundmi për shkak të angazhimeve në familje, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo, siç e dimë, jo shumë kohë më parë është bërë nënë. Tani muaj më vonë duket se djali po rritet shëndetshëm dhe mirë. Në një foto të publikuar në Instagram, Tuna na ka prezantuar djalin e saj të mrekullueshëm,I cili sot mbushë  10 muaj.

Image

 

(Kosova Sot)

8 orë e 53 minuta më parë
13/12/18