Ami ka ditëlindjen, Ermal Mamaqi: Burim i bekimeve të mia - VIP - Kosova Sot
Ami ka ditëlindjen, Ermal Mamaqi: Burim i bekimeve të mia

Ami ka ditëlindjen, Ermal Mamaqi: Burim i bekimeve të mia

Moderatorja Amarda Toska ka ditëlindjen dhe me siguri ka marrë shumë urime në këtë ditë të veçantë për të. Por asnjë nuk mund të krahasohet me dedikimin që i ka bërë bashkëshorti i saj, aktori Ermal Mamaqi.

“Burim i bekimeve të mia, gëzuar”- ka shkruar Ermali bashkangjitur fotografisë së Amit të publikuar në “Instagram”.

Image

 

Ermali shquhet për batutat e tij komike, por kur vjen puna tek dashuria dhe bekimi i tij më i madh në jetë, bëhet më serioz se asnjëherë.

(Kosova Sot)

10 orë e 29 minuta më parë
13/12/18