E shajnë keq, motra e këngëtares shqiptare kapet me komentuesen: Po ik moj…. - VIP - Kosova Sot
E shajnë keq, motra e këngëtares shqiptare kapet me komentuesen: Po ik moj….

E shajnë keq, motra e këngëtares shqiptare kapet me komentuesen: Po ik moj….

Motra e këngëtares së njohur shqiptare është mjaft e komentuar në rrjetet sociale fale postimeve provokuese që bën.

Uindi, motra e Encës, nuk nguron të tregojë linjat e saj trupore si dhe makeup që e bën vete. Por duket se herë pas here ajo përballet edhe me komente negative.

Madje me njërin prej këtyre të fundit u kap duke ia kthyer ofendimin me të njëjtën monedhë.

Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

2 orë e 48 minuta më parë
17/12/18