Greta Koçin kaq mahnitëse nuk e keni parë kurrë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Greta Koçin kaq mahnitëse nuk e keni parë kurrë (Foto)

Greta Koçin kaq mahnitëse nuk e keni parë kurrë (Foto)

Këngëtarja Greta Koçi ka tërhequr vëmendje me pamjene saj të re.

Super sexy dhe mjaft moderne ashtu siç nuk e kemi parë ndonjëherë Greta ka provokuar me foton e publikuar transmeton Kosova Sot.

Shkëlqimi i veshjes së saj ka bërë që këngëtarja të nxjerrë në pah linjat e saj dhe të duket tejet provokuese.

 

(Kosova Sot)

48 minuta më parë
12/12/18